Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Vyberte si nového dodavatele od Skautské energie

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Vyberte si nového dodavatele od Skautské energie

Milí zákazníci a příznivci Skautské energie, 

včera jsme podepsali finální dohody s novými dodavateli Skautské energie. Vy se tak můžete od dnešního dne přihlásit k odběru elektřiny i plynu za výhodnější ceny. Zhruba do 14 dnů pak mohou být vysoké ceny dodavatelů poslední instance minulostí. 

Koncert Světlo pro Světlušku

omanek

Kategorie:

Asociace

Jak strávit příjemný víkend? Stačí využít nabídky Nadačního fondu Českého rozhlasu, který organizuje Noční běhy pro Světlušku. Jako poděkování pro organizátory běhů v Opavě a Ostravě nám poskytl několik lístků na koncert. Z Moravskoslezského kraje se do Prahy vydaly TOM Kadao Opava a TOM Sirius.

Cyklovýlety s příběhy. Čtení sepsané tomíkem!

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Víte, koho najdete v tiráži téhle knížky jako autora? Našeho člena, vedoucího tomíků z Rapšachu, Karla Snětinu.

Na spisovatelskou dráhu se dal nadšený cyklista už před nějakou dobou . Jak jinak, než tematicky. Karel se podílel na několika publikacích týkajících se pěších aktivit nebo cyklistiky. Jmenovaná knížka je spolu s publikací o jižní Moravě  Karlovým počinem samostatným...

Blahopřejeme - a doporučujeme tuhle milou drobnost z nakladatelství Albi.

Vařba Hvězdy Severu

denisa

Kategorie:

Asociace

Kluci z Hvězdy Severu vyrazili na již čtvrtý ročník Vařby! Karbanátky, noky s omáčkou, rýže s masem, špízy či hamburgery voněly lesem na kilometry daleko. Nevěříte, že se taková jídla dají uvařit na ohništi v lese?

Stránky