Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Na koronu prý zabírá sádrokarton

omanek

Kategorie:

Asociace

Vědci objevili vliv "koronáče" na stropní krytiny.

Mezinárodní konsilium lékařů a biologů zjistilo, že koronavirus napadá i stropní krytiny a vyhlodává do nich až metrové díry.

První pozorování tohoto jevu zaznamenali vědci v naší tomícké herně v herberku. 

Na rozdíl od vakcíny pro lidi, která se stále hledá a testuje, v domech je celkem snadné řešení - stávající strop se zbourá a nahradí novým - sádrokartonovým.

Covid prý totiž sádrokarton nežere...

Poslední možnost vyplnit akci do Kalendária 2021

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Vážení kolegové vedoucí,

připomínáme, že i letos připravujeme Kalendárium akcí na další rok.

Děkujeme všem, kteří už formulář vyplnili a poslali.

Zbylé z vás prosíme, pokud chcete vaše akce zviditelnit a dostat do povědomí okolí, vyplňte formulář v evidenci Asociace TOM (evidence.a-tom.cz/) se vším důležitým ohledně akcí na rok 2021. Termín odeslání vyplněných formulářů prodlužujeme do 6. prosince 2020.

V čele České rady dětí a mládeže nadále zůstává Aleš Sedláček

zuzka

Kategorie:

Asociace

V čele České rady dětí a mládeže (ČRDM) bude stát i nadále její současný předseda Aleš Sedláček, prvním místopředsedou byl zvolen Tomek Hurt.

Podrobné informace o 52.Valném shromáždění České rady dětí a mládeže nalezete zde: http://www.adam.cz/clanek-2020110065-52-vs-crdm-ceskou-radu-deti-a-mladeze-povede-i-nadale-ales-sedlacek.html

S oddílovou činností ještě zůstáváme u počítačů. Ale nenudíme se, hrajeme hry na dálku.

zuzka

Kategorie:

Asociace

Začalo se blýskat na lepší časy. Zatím jen za horama a fakt slabě, ale začalo. Ani přesun do nižšího stupně covidového nebezpečí na ministrově PSU však želbohu neznamená, že můžeme obnovit naši spolkovou činnost tak, jak bychom chtěli.

Nejméně do 12. prosince  platí, že naše oddílová  činnost s dětmi  do 18 roků není možná. Je to vládní nařízení, covidově zuby cení.  Mějte to prosím na paměti i vy, kdo se snažíte udržet oddílový chod a do pravidelného oddílového života se velmi těšíte.

Tipy na hry a aktivity při online schůzkách

Ondra

Kategorie:

Asociace

Chcete se inspirovat pro tvorbu oddílového programu v online době? Tak rychle sem! Třetí videodiskuze nad oddílovými aktivitami v online době proběhla ve čtvrtek 19. listopadu. Do videokonference na natlačilo přes 70 vedoucích a instruktorů od tomíků a možná i z dalších organzací. Opět jsme požádali několik oddílů o představení aktivit, které mají vyzkoušené i v online prostoru a bylo to zase super! Sešla se hromada nápadů a my ji přinášime i vám všem. Popisované aktivity jsme rozdělili do 3 kategorií: HRY, AKTIVITY, TECHNICKÁ POMÁHÁTKA.

Video diskuze: Tipy na aktivity při online schůzkách

Ondra

Kategorie:

Asociace

Zveme vás již na třetí video diskuzi k online programu tomíků v době omezení činnosti. Chcete se inspirovat? Chcete inspirovat ostatní? Tak se připojte! Tentokrát o nepočítačových aktivitách během online schůzek.

KDY: čtvrtek 19. listopadu od 20.00

KDE: https://bit.ly/tomici-online

CO: tipy na nepočítačové aktivity pro online oddílovky

Stránky